Acasă Forums MSTS/ORTS. Proiecte Atelier Activităţi Activitatea " IR 1838 – Ruta CFR "

This topic contains 57 replies, has 7 voices, and was last updated by RazvanBug RazvanBug 6 months, 4 weeks ago.

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 58 total)
  • Author
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

La celelalte rute pot da new activity numai la ruta CFR

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Service-ul DACIA IR 1347 facea parte din ruta CFR?

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Nu cred stai sa vad

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Acum am intrat in route editor si pe lang Erroarea Failed to load track database mai mi-a aparut asta:

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Probleme cu linia dar ceea ce nu inteleg este cum ai ajuns la asemenea eroare daca zici ca ai umblat doar in AE (Activity Editor).

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Daca am umblat in TSRE tot in activity editor ar fi putut declansa problema?
    Si am adaugat cateva consist-uri de ale mele statice

• This reply was modified 7 months ago by RazvanBug RazvanBug.
    NF1-800
    NF1-800
    Administrator
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Da si am folosit numai activity editor ca asa stiam sa pun garniturile statice

• This reply was modified 7 months ago by RazvanBug RazvanBug.
    NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Nu incurajez folosirea TSRE-ului inca. Este inca un program in dezvoltare de catre autorul polonez si poate prezenta probleme. Nu stiu cum functioneaza dar este foarte probabil sa-ti fi corupt tdb-ul rutei. Cred ca o reparatie simpla ar fi ca cineva sa-ti trimita tdb-ul rutei sa vezi daca se remediaza problema. Eu din pacate nu am de unde sa ti-l trimit fiindca nu am ruta instalata.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Aha ok dar daca folosesc fisierul Installme.bat imi va reinstala si tdb-ul rutei?

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 58 total)

You must be logged in to reply to this topic.