Acasă Forums MSTS/ORTS. Proiecte Atelier Activităţi Activitatea " IR 1838 – Ruta CFR "

This topic contains 57 replies, has 7 voices, and was last updated by RazvanBug RazvanBug 6 months, 4 weeks ago.

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 58 total)
  • Author
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Si mi-am invatat lectia mersi mult ca ti-ai pierdut timpul si mai am o rugaminte nu poti sa editezi titlul topic-ului si sa il muti la troubleshooting ca sa il poata gasi oamenii mai usor asa cum ai spus tu!

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Intentionezi sa publici activitatea?

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Intetionez sa public Partea 1 cand termin de facut retusurile si de testat si sa o public si de aceea imi doream sa schimbati numele topicului.

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Ramane asa iar in felul asta poti posta in continuare aici. Oricum mare parte din utilizatori cauta activitati, deci sunt sanse mai mari sa vada si problema/rezolvarea in cazul in care doresc sa creeze.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Ok am inteles in 30 de minute maxim o ora termin de facut ce e de facut si o voi publica

Higher5100KW
    Membru

IR 1766 circula tot pe relatia Timisoara Nord Iasi iar garnitura mai este denumita “Foamea” IR 1838 despre care vb aici nu stiu daca e denumit in vreun fel dar daca vrei te ai putea inspira 🙂

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Da dar chestia e ca am mai fost cu 1838 si am patit niste chestii pe drum cu el =))

Higher5100KW
    Membru

Pai incearca sa reproduci in activitatea ta cea ce ai patit in realitate cu IR 1838 asta desigur daca e legat de circulatie si nu de vreun betiv prin tren =))

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Ai sa vezi si iti zic sigur ca pe aici la Suceava nu am vazut betivi la calatori =))

Higher5100KW
    Membru

Ar fi frumos intr.un viitor probabil indepartat in ce priveste evolutia OR sa ne putem stabili si evenimentele din tren nu numai cele legate de trafic si ruta gen comportamentul calatorilor etc… Ca de pilda.
    Ti-am scos clipul. Semnat NF1.

• This reply was modified 7 months ago by NF1-800 NF1-800.

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 58 total)

You must be logged in to reply to this topic.