Acasă Forums MSTS/ORTS. Proiecte Atelier Activităţi ACTIVITATEA " REGIO 9001-9004 Buc B.- Rosiori N.- Buc N." Ruta : CFR ROUTE

This topic contains 12 replies, has 7 voices, and was last updated by bogdaniada bogdaniada 11 months, 2 weeks ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
  • Author

MYR37
    Administrator

Descarca activitatea https://drive.google.com/open?id=18Z7rqyZMKZ7STvnbpj3YUVjpgahG0Ckf
    http://i64.tinypic.com/1r6peg.png

• This topic was modified 11 months, 3 weeks ago by  MYR37.
    • This topic was modified 11 months, 3 weeks ago by  MYR37.
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Activitatile tale sunt cele mai bune tu meriti un premiu pentru aceasta munca depusa pana acum am ajuns la Ciolpani HM si mi se pare foarte tare!Bafta multa in continuare cu treaba aceasta!

MYR37
    Administrator

Multumesc mult.Chiar vroiam sa rog cei care joaca activitatea sa puna o poza cu timpii de mers.Fiind o activitate mare,mai ales tren regio cu multe opriri,vroiam sa stiu daca am calculat timpii de mers corect.Pana acolo am vazut ca esti in grafic.Te rog,cand termini activitatea pune inca o poza cu toti timpii.Posibil sa imi scape ….de regula sunt foarte atent la constructia activitatilor.Multumesc inca odata pt incurajare!

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Am receptionat am ajuns la Rosiori Nord si uite toti timpii pana acum

• This reply was modified 11 months, 3 weeks ago by RazvanBug RazvanBug.
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Si inca o mica notita am frecat timpul de plecare la rosiori ca am oprit din greseala in fata vagonului si dea… voi astepta ora de plecare…

Higher5100KW
    Membru

Un profesionist nu trebuie sa se afirme este remarcat mereu prin munca depusa si rezultatele obtinute
    Felicitari MYR37

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

davidmihai
    Membru

Multumim pentru munca depusa! Continua ceea ce faci ca faci foarte bine 🙂

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Am terminat toata activitatea toti timpii sunt buni si inca o chestie cand s-a defectat locomotiva aceea cu graduratorul fix asa mi s-o intamplat si mie bafta cu urmatoarele activitati :))) (la atarnati am facut eu o greseala am oprit prea brusc si s-a oprit inainte)

EA 802
    EA 802
    Membru

O activitate foarte buna, mi-a facut placere s-o joc! Felicitari @myr37!

Stefan
    Membru

Multumim mult pt munca depusa ,mult noroc in continuare!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.