Acasă Forums MSTS/ORTS. Galerie Concursuri Concurs luna Februarie 2020 – Trenuri de marfa tractate de didine, iarna.

This topic contains 11 replies, has 7 voices, and was last updated by alexandru alexandru 1 month, 1 week ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • Author
    alexandru
    alexandru
    Administrator

Tema concursului :

DRGAlex671 …… “Trenuri de marfa tractate de locomotive LDE 3000(clasa 66) sau LDE 4000(clasa 70) pe timp de iarna(cu ninsoare sau fara)”……..

Perioada de inscriere : 1-21 Februarie
    Perioada de votare : 22-29 Februarie

1. Poza trebuie să fie făcută în MSTS/ORTS.
    2. Poza nu trebuie să fie modificată în photoshop sau alte programe de editare.
    3. Poza trebuie să îți aparțină. Folosirea pozelor altor autori, în cazul în care este identificată, va fi pedepsită cu ban temporar.
    4. Poza trebuie să se încadreze în tema concursului.
    5. Orice utilizator poate participa cu o singură poză, pe care o poate schimba până la sfârşitul perioadei de înscriere.
    6. Daca peisajul jocului nu reda complet texturile poza sa nu fie luata in considerare.
    7. Câstigătorul concursului va alege TEMA pentru luna urmatoare
    8. Concursul se va ține doar dacă se vor înscrie minim 5 persoane.
    9. Materialul folosit trebuie să fie publicat, în așa fel încât să aibă toată lumea acces la el.

MULT SUCCES TUTUROR !!!

Misu98
    Membru

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

@ndrey
    Membru

DD025

• This reply was modified 1 month, 3 weeks ago by  @ndrey.
    alexandru
    alexandru
    Administrator

Salutare, inca un concurs nerealizat din pacate.

Cum doriti sa procedam?
    Il prelungim si in luna martie sau doriti un nou concurs cu tema libera in luna martie?

Astept raspunsurile voastre pana pe 28 februarie.

Mutlumesc

Misu98
    Membru

Eu propun ca pe luna Martie sa avem alt concurs, ca și asa nu s-o înghesuit mai nimeni la concursu de luna asta.

Mie mi se pare normal ca in luna martie sa fie un concurs nou cu tema libera, avand in vedere ca in luna aceasta nu a participat nici macar castigatorul de luna trecuta(cel care a propus si tema de altfel).

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Pai de Man, scuze, Andreea nu cred ca este obligatoriu ca cel care castiga concursul sa participe si la urmatorul.

Normal ca nu e obligatoriu, nici nu am spus asta. Am spus doar ca mi se pare normal ca luna viitoare sa fie o alta tema la concurs in situatia in care cel precedent a fost invalidat din lipsa de participanti, printre care nici macar cel care a propus tema.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.