Acasă Forums Cafeneaua Feroviară Discuţii Libere EA 40-0215-0 Dep Tg Mures

This topic contains 9 replies, has 3 voices, and was last updated by NF1-800 NF1-800 6 days, 5 hours ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

De curand am vazut acest videoclip pe youtube cu pensionarea unor lucratori CFR insa ce mi a atras atentia a fost masina pe care lucrau asadar am aruncat un ochi mai atent prin consist-ul OR si nu am observat.o
    O putem aduce printre noi candva?
    Mie mi a trezit un sentiment aparte

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

alexandru
    alexandru
    Administrator

Mult succes! Asteptam sa vedem ce poti face in materie de reskin! Sunt foarte incantat ca lumea isi doreste sa se implice si sa creeze content

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Ar trebui totusi sa incerci sa o faci in asa maniera sa-ti placa rezultatul final, dupa care o putem publica daca pastreaza o limita decenta ca reskin.

Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

Nu m-am referit ca vreau sa o creez eu in vreun fel ci doar daca intr.un viitor va fi posibila includerea ei in content-ul OR de catre cei care stiu sa faca asa ceva

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Nu este pe lista de facut. Totodata nu o vad prioritara momentan. Cat despre o posibila realizare a ei, nu stiu ce sa-ti spun.

alexandru
    alexandru
    Administrator

Dar de ce nu incerci totusi tu sa faci asta? In acel worksession era inclusa si reskinarea si ai putea invata sa faci asta. La fel este si cu activitatiile. Orice lucru se poate invata. Nu mai asteptati de la 3 oameni sa faca minuni, mai ales ca totul este gratuit si benevol.

Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

Pai tocmai de asta pentru ca nu am mai facut niciodata nu din rea vointa
    M-am uitat putin pe niste tutoriale de reskin si nu inteleg nimic ..Daca cineva e dispus sa facem impreuna reskinul ajut cu placere

alexandru
    alexandru
    Administrator

Ti-am oferit solutia un raspuns mai sus.

Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

In fine

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Ca sa intelegi trebuie sa incerci si asta nu inseamna daca nu-ti iasa din primele incercari, gata abandonezi. Poti obtine un succes dand rateuri unul dupa altul, concluzie, din greseli se invata.
    Nu ai nevoie decat de 3 programe pentru a face asta:
    – TGATool, pentru a decomprima si comprima textura;
    – Un program de editare foto, de regula Photoshop;
    – Shape Viewer, pentru a putea vizualiza modelul ca sa vezi unde e bine si unde nu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.