Acasă Forums MSTS/ORTS. Content românesc Material Rulant Implementarea instalatiei Indusi

Viewing 3 posts - 11 through 13 (of 13 total)
  • Author
    DRGAlex671DRGAlex671
    Membru

Felicitari pentru reusita ! Va fi functionala pentru toate locomotivele ?

EdyEdy
    Membru

Da, va fi functionala pentru toate locomotivele!

Administrator

Sunt dezamagit de implicarea comunitatii in a aduce lucruri noi in simulator.Am incercat sa construiesc o comunitate bazate pe implicare ,dezvoltare dar m-am inselat.Sunt cativa oameni care sunt implicati in anumite proiecte.Spre exemplu,ruta Wallachia a fost continuata pana la Craiova,urmand sa se ajunga la Constanta si Brasov.In planurile echipei sunt si 2 cabine 3D.S-a reusit implementarea indusilor pt a aduce un plus de profesionalism.Materialul rulant este la zi cu toate aparitiile.Sunt si alte proiecte in lucru.Am rugat comunitatea sa ma sprijine cu traducerea unui tutorial….au raspuns 2 sau 3 persoane…..Apreciez si multumesc celor care au raspuns la solicitarea mea ….vorbim de 7 pagini…..!
    In perioada urmatoare voi redacta un nou regulament iar pe acest site si forum vor ramane doar persoanele care isi doresc si vor sa se implice,chiar daca vor ramane 20 de jucatori….Sunt si alte simulatoare la care puteti apela.

• This reply was modified 1 month, 3 weeks ago by AvatarMYR37.
Viewing 3 posts - 11 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.