Acasă Forums MSTS/ORTS. Content românesc Activităţi IR 1821 : ruta Deva – Tg. Jiu

This topic contains 40 replies, has 11 voices, and was last updated by Edy Edy 1 week ago.

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 41 total)
  • Author
    RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Aha deci e bun acolo si da, ai dreptate ca ruta asta este foarte frumoasa!

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Activitate făcută cu succes…cu câteva întârzieri și o mica greșeală în Călan am desfrânat mai repede locomotiva și trenul a luat-o la vale în rest totul a fost ok…Edy la cât mai multe activități!!!

Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

O mica problema
    Prima data cand am jucat activitatea desi am uitat sa las feedback totul a decurs normal
    De curand fiind pe placul meu am dorit sa o rejoc moment in care am observat o mica neconcordanta
    Dupa ce plec sa preiau garnitura aceasta se afla undeva pe o linie curbata doar ca dupa semnalul rosu la care trebuie sa dau tab ma scoate in linia directa
    Am asteptat inclusiv trecerea completa a marfarului cu care ma intersectez si manual mode la semnal deoarece pe auto comanda tab nu functioneaza
    Ceva lamuriri ?

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

Edy
    Edy
    Membru

Mergi încet și chiar cu 3-5 m înainte de semnal dai tab și macazul se schimba automat, asta din cauza ca înainte de semnalul luminos e un semnal coordonator de manevra la câțiva metri.

Higher5100KW
    Higher5100KW
    Membru

Multumesc Edy o sa incerc

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

BiviCruz1988
    Membru

Vreau si eu linkl de download la activitate ca cel pe forum nu merge

Edy
    Edy
    Membru

“Te rog” e o forma de politete atunci cand ceri ceva, orice. Asteapta ca adminii sa urce activitatea pe site si o sa o poti descarca de acolo.

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Edy ii greu sa spui “te rog” sau “te rog frumos”

bogdaniada
    bogdaniada
    Membru

Activitate incheiata cu succes! O activitate foarte frumoasa pentru care multumim si iti dorim mult spor in continuare!

Edy
    Edy
    Membru

Link download activitati: https://www.filemail.com/d/mciejmcvguocjau

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 41 total)

You must be logged in to reply to this topic.