Acasă Forums MSTS/ORTS. Content românesc Activităţi IR 1862 – Ruta CFR

This topic contains 54 replies, has 13 voices, and was last updated by Edy Edy 1 week, 5 days ago.

Viewing 10 posts - 41 through 50 (of 55 total)
  • Author

baron
    Membru

Am terminat frumoasa activitate fără probleme. Multumim pt activitate

ROKIL4O
    Membru

Nu mai merge sa descarc activitatea domnul edy imi zice ca fisierul a expirat.

Nicu
    Membru

Activitate finalizata fara probleme. Cu ceva intarzieri dar…simulam realitatea, nu? 😉 Felicitari pentru munca depusa !

luca_t
    Membru

Solicit permisiune sa reincarc activitatea

alexandru
    alexandru
    Administrator

Lasa autorul sa faca asta.

Edy
    Edy
    Membru

Link de descarcare: https://www.filemail.com/d/nwqiptbukloblnk

Ma intereseaza daca la sfarsit a fost ok cu GMul care a luat garnitura si a plecat spre Mangalia. Bafta!

• This reply was modified 6 months, 2 weeks ago by Edy Edy.

Edy
    Edy
    Membru

Link download activitati: https://www.filemail.com/d/mciejmcvguocjau

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Activitatea este publicata pe website.

pleosc
    Membru

Va salut,
    Cand vreau sa decuplez, de exemplu in Marasesti locomotiva diesel care a venit de la Iasi dupa ce m-am atasat cu locomotiva electrica, sau la Buzau cand trebuie sa mut locomotiva la capatul celalalt al trenului, apare o fereastra de eroare cu un mesaj care incepe cu “System.ArgumentOutOfRangeException: Index was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection. Parameter name: index….”. Dupa care activitatea se opreste brusc.
    Am observat ca la alte rute, de exemplu Deva – Targu Jiu, activitatea IR 1821, nu am probleme cu decuplarea.
    Stiti cumva de la ce e si exista vreo rezolvare?

Multumesc anticipat.

Edy
    Edy
    Membru

Salut! Nu are legatura cu ruta sau activitatea, mai degraba cu sistemul tau. Nu am mai intalnit aceasta eroare, poate altii stiu mai bine despre asta. Incearca sa schimbi setarile, de exemplu la Option-Video debifeaza Dynamic shadows si la Viewing distance pune maxim 2000m.

Viewing 10 posts - 41 through 50 (of 55 total)

You must be logged in to reply to this topic.