Acasă Forums MSTS/ORTS. Content românesc Activităţi Discutii TRENUL SOARELUI IR1936 PARTEA I

This topic contains 17 replies, has 10 voices, and was last updated by  rares_balc84 1 month, 1 week ago.

Viewing 8 posts - 11 through 18 (of 18 total)
  • Author

alexfromgl
    Membru

Salut la toata lumea! La mine problema e ca dupa ce intru in activitate, merge totul OK pana ce ajung la Baneasa, intru pe banalizata si cand ies din gara imi iese din joc pur si simplu fara niciun mesaj de eroare, nimic si revine la fereastra cu open rails. Aveti idee de ce? Multumesc mult!

Casian1120
    Membru

Salut! as avea o problema in legatura cu rularea activitatilor. Nu ma lasa la unele eactivitati precum: CFR route sau Wallachia Sau Timisoara. iN schimb ma lasa sa intru doar pe Romania NV si DEVA-TARGU JIU dar doar cu locomotiva fara garnitura. Ma poate ajuta cineva cu ceva? P.S.: jocul l am facut de la A-Z exact cum e si in tutorial si tot nu merge

alexandru
    alexandru
    Administrator

Vorbim de activitati? Sau de explore route. Din ce explici tu aici, vorbim despre explore route in care alegi un consist care este format doar din locomotiva, si acele rute specificate de tine, pe care nu le vezi nu au o trasa activa. O ruta devine vizibila in simulator dar dupa ce are o trasa dintrun punct a intrun punct b.

rares_balc84
    Membru

Ai încercat să mai reduci din resurse? Poate nu iți duce placa video? Ce configurație ai?

Casian1120
    Membru

Degeaba vreau eu sa l fac ca nu imi da toate rutele ca sa le pot face. Imi da o locomotivă fara garnitură si atat fara sa fac vreo activitate. Deci jocul in sine merge nu e problemă ca nu ruleaza,E gen… explore rute atat

Casian1120
    Membru

Nu…deci placa video si tot imi merge perfect fara probleme nu se pune problemă

Casian1120
    Membru

Si cum fac sa am o trasa activa?

rares_balc84
    Membru

Pentru trenul tău sau sa apară în activitate a trafic?

Viewing 8 posts - 11 through 18 (of 18 total)

You must be logged in to reply to this topic.