This topic contains 10 replies, has 4 voices, and was last updated by rares_balc84 rares_balc84 1 week, 2 days ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author

Buna ziua tuturor,

Ma puteti ajuta cu un sfat,Ruta CFR nu imi merge in OR,am instalat corect,am pus activitate dar nu mi se incarca pana la final,aveti vreo idee de ce nu merge?

Multumesc,

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Incerci sa rulezi o activitate specifica rutei sau o deschizi in modul explore route ?

Incerc sa rulez activitatea specifica rutei CFR,nu altceva,se incarca dupa care iasa

Am instalat toate cele 8 pachete de instalare de la Ruta CFR

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Salutare!!! Lucrez la o activitate noua si cand ajung in gara Vintu de Jos mereu ma lovesc de aceasta eroare pe care o da ORTS-ul:

Precizez ca densitatea obiectelor este scazuta de la 10 la 7

Drumuri Bune!!!!

Edy
    Edy
    Membru

Iti pleaca la aceiasi ora trenuri AI, la fel AI cu al tau? Path comun unde se intersecteaza garniturile? Fa o poza in editorul de activitati la statia Vintu.

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Inca nu am adaugat trafic….sunt in faza cu sincronizarea timpilor de parcurs si cu activitatea goala nu inteleg de ce mi-ar da eroarea asta

Drumuri Bune!!!!

Edy
    Edy
    Membru

Mda, ce anotimp folosesti?

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Toamna!!!

Drumuri Bune!!!!

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Nu gasesc rezolvarea la eroarea de mai sus si sincer mi-se pare de-al dreptu frustranta aceasta problema de care ma tot lovesc in ruta CFR Route!!!!

Drumuri Bune!!!!

Edy
    Edy
    Membru

Nu folosi activitatea in modul de toamna, foloseste vara sau iarna si nu o sa mai ai erori.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.