This topic contains 135 replies, has 20 voices, and was last updated by  Raoul88 1 day, 1 hour ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 136 total)
  • Author
    NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Aici se postează orice întrebare legată de această rută.

Edy
    Edy
    Membru

In ruta sunt lipsa niste texturi, de xemplu copaci, sosele sau tuneluri. Nu e problema ca nu merge, dar in portiunile respective obiectele fara texturi vor fi asa colorate in gri mat. Pe viitor ar merge un update.

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

De regula asta se intampla atunci cand nu-ti ajung resursele. In rest nu vad cum, fiindca nu s-a atins nimeni de pachetele originale. 2 la mana nu stiu cat de bine a fost facuta ruta.

Edy
    Edy
    Membru

Am un laptop bunicel, deci nu e asta problema. Oricum nu e ceva grav, sunt chestii minore si jocul ruleaza normal, fara erori.

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Cred ca stii si tu in ce stil a fost facuta ruta, deci te poti astepta la asemenea probleme. Nici nu stiu daca a fost verificata inainte de lansare.

Edy
    Edy
    Membru

D-aia as vrea sa intru pe M900 sa incep sa refac linia si cele legate de asta inclusiv catenara si stalpii. Si configuratia statiilor sa fie ca in realitate.

Edy
    Edy
    Membru

De azi am inceput sa refac M900, sectiunea Bucuresti – Craiova.
    Lucrarile constau in inlocuirea totala a liniilor, macazelor, semnalizarii, stalpilor si catenarei.

rares_balc84
    Membru

Mutla Bafta!!!

Edy
    Edy
    Membru

Multumesc! Tinand cont ca in curand se va deschide circulatia si pe podetele de la Gradinari o sa fac si eu la fel in ruta, mersul pe ambele fire. In schimb la viaductul Carcea circulatia o sa o fac pe un fir cu 15 km/h, ca precis va dura mult pana o sa se faca in realitate ceva bun acolo. In rest sectiunea este plina de limitari de viteza de 30 km/h la macaze in statii sau chiar toata statia de la un cap la altul. M900 a ajuns intr-o stare jalnica in realitate si asa o sa o transpun si eu in simulator.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Wow foarte tare!Esti foarte implicat in acest upgrade al lui M900.Abia astept sa joc aceasta ruta dupa ce vei face update-ul nou.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 136 total)

You must be logged in to reply to this topic.