This topic contains 135 replies, has 20 voices, and was last updated by  Raoul88 1 day, 1 hour ago.

Viewing 6 posts - 131 through 136 (of 136 total)
  • Author

Alex Adrian
    Membru

Ce se mai stie de update-ul 2.6 al rutei?

alexandru
    alexandru
    Administrator

Dupa cum ai citit, a fost cerut ajutorul comunitatii pentru rezolvarea problemei aparute. S-a cerut ajutorul si celor de la OR, din pacate problema persista, iar lansarea a fost amanata pentru o perioada nedeterminata

rares_balc84
    Membru

Eu am ruta făcută de EDY și vreau să o încerc pe noua configurație sa văd dacă se comporta la fel ca cel vechi….menționez ca m-am lovit de un freez la întrare în Craiova de câteva secunde….am sa revin cu un nou comentariu privind cum se comporta acum….drumuri bune domni mecanici

Raoul88
    Membru

Apropo are nevoie cineva de scheme cu toate statiile din Regionala CFR Craiova ?
    Sunt mai vechi dar cred ca ajuta la ceva.

MYR37
    Administrator

Daca nu iti cer prea mult,te rog pune intr=o arhiva si lasa un link de descarcare.Poate pe viitor vom avea nevoie de ele.Multumesc.

Raoul88
    Membru

Iata schitele statiilor din Regionala CFR Craiova,mentionez ca sunt in format pdf sau dwg.
    Off-topic:L1Pitesti e bonus de la mine ca tot ma pregatesc sa merg la proces cu presedinta Judecatoriei Pitesti.
    Revenind insa la subiect sper ca totul e in regula cu aceasta arhiva.
    P.S. Momentan nu pot raspunde pe Facebook pentru ca sunt blocat de cand am conflictul cu persoana mentionata mai sus asa ca nu pot raspunde la mesaje vreo 3 zile si 12 ore.
    Dar sa lasam vorbaria iata linkul mai jos:
    Download CFR Craiova

Viewing 6 posts - 131 through 136 (of 136 total)

You must be logged in to reply to this topic.