This topic contains 135 replies, has 20 voices, and was last updated by  Raoul88 2 months, 1 week ago.

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 136 total)
  • Author
    alexandru
    alexandru
    Administrator

Dupa toate astea exista sansa sa intra la actualizat Bucuresti-Brasov-Sighisoara?

Edy
    Edy
    Membru

Poate Brasov-Sighisoara ca pe liniile modernizate nu exista corespondent in obiecte 3d a stalpilor si catenarei din metal asa cum exista la cei de beton.

Edy
    Edy
    Membru

Am ajuns la Caracal. Inca putin si termin prima parte din magistrala.

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Bravo! Care-i media (ore) de lucru pe zi?

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Update-ul va fi lansat ca un CFR Route v2.6 ? (sau la cat o fi). Nu de alta, dar momentan lucrez la o activitate pe ruta Palas – Bucuresti – Filiasi.

Alex

Edy
    Edy
    Membru

Cam 2 ore pe zi dedic rutei. Cateodata am spor mai mare, cateodata mai mic dar media cam asta e. Am testat ruta acum si efectiv e alta, nici nu se compara cu ce era inainte, nu ca ma laud, dar ca obiecte de linie, statiile, catenara. E o incantare! 🙂

Edy
    Edy
    Membru

Daca mai poti astepta o luna cu activitatea atunci atunci iti recomand asta, pt ca o vei putea face pe M900 refacuta, mai ales ca si racordul de la Bucurestii Noi l-am facut pt trenurile care doar tranziteaza Bucurestiul in directia Constanta sau Craiova.

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Cred ca va iesi imediat dupa anul nou, dar o voi lasa la v 2.5

Alex

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Stie cineva cam care ar fi problema ?

Alex

DRGAlex671
    DRGAlex671
    Membru

Activitatea este facuta deja, iar acum este in faza de testare. Daca este vorba de o luna, cred ca o pot lasa de o parte si sa o modific atunci, sper doar sa nu fie diferente mari intre timpii la care ajung in anumite statii.

Alex

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 136 total)

You must be logged in to reply to this topic.