Acasă Forums MSTS/ORTS. Multiplayer Sesiuni Multiplayer Neoficiale Sesiuni Multiplayer 2019

This topic contains 10 replies, has 8 voices, and was last updated by  Razvan93 3 months, 1 week ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author

MYR37
    Administrator

Cei interesați pt participarea la viitoarele sesiuni multiplayer sunt rugati să-și rezerve locomotivele. Ex: MYR37-EA833.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Prima sesiune multiplayer cand se va face ca sa stiu daca voi avea posibilitatea de a participa

MYR37
    Administrator

Acum vom face un tabel cu locomotive rezervate. Sesiunile se vor anunta cu mult timp înainte. În viitor vom înființa “Școala de Mecanici” în care cei inscrisi vor sustine teste pt buna desfășurare a sesiunilor.

alexandru
    alexandru
    Administrator

EA 503 CFR Marfa

Higher5100KW
    Membru

EA 45-0397-5
    CFR Calatori

Pentru unii calea ferata e un mod de transport
    Pentru altii un mod de viata

Misu98
    Membru

EA 477-871-4 CFR Calatori

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Ma bagi si eu cu 41-0694-2

bogdaniada
    bogdaniada
    Membru

CFR Calatori – EC 461-058-8

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Daca tot doriti infiintarea unei scoli de mecanici, cred ca ar prinde bine si o scoala de dispeceri. Se stie ca este foarte dificil de gestionat multe trenuri de o singura persoana iar totodata daca o sesiune de multiplayer sta in baza unei singure persoane care cunoaste sa gestioneze traficul si aceasta nu este disponibila, nu este inlocuitor in situatia asta. Trebuie sa va ganditi si la aspectul acesta fiindca persoane care vor sa conduca un tren sunt destule, nu stiu si in privinta celor care doresc sa le “dirijeze”.

MYR37
    Administrator

E o idee buna pt a încuraja și partea de dispecer. Pe viitor dacă sunt cereri vom sprijini și aceasta activitate.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.