Acasă Forums MSTS/ORTS. Troubleshooting Discuţii generale ORTS Work Session cu comunitate

Doriti sa participati la acest eveniment?

You must be logged in to participate.
  • #1 Doresc sa particip in mediul online
  • #2 Doresc sa particip fata in fata
  • #3 Nu doresc sa particip

This topic contains 23 replies, has 7 voices, and was last updated by  AndreiLautarul 1 week, 1 day ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 24 total)
  • Author
    alexandru
    alexandru
    Administrator

Salut,

Comunitatea Open Rails Romania intentioneaza sa organizeze un worksession cu membrii comunitatii.

Ati fi dispusi sa participati la o astfel de intalnire? Daca da, in ce mediu ati dori sa se intample (online sau intalnire fata in fata), si care ar fi temele pe care doriti sa le abordam la acest tip de intalnire (reskinare, creare de activitati, editare de fisiere, creare de rute)?

Asteptam raspunsurile dumneavoastra in comentariu. In functie de acestea se va lua o decizie.

P.S Daca doriti o intalnire fata in fata, va rugam frumos sa mentionati din ce oras sunteti si daca sunteti dispus sa calatoriti, pentru a putea alege o locatie favorabila pentru a fii cat mai multi.

alexandru
    alexandru
    Administrator

Va rog sa parcurgeti si urmatorul chestionar

Chestionar

NF1-800
    NF1-800
    Administrator

Cred ca ti-ar prinde bine sa anunti o sesiune live pe YT si acolo iti pot adresa fel si fel de intrebari.
    Ulterior daca se leaga ceva, sa treceti la o comunicare pe Skp unde poate vorbi toata lumea.

alexandru
    alexandru
    Administrator

Ma asteptam sa vad mai multe persoane dornice de a invata sa faca chestii pentru simulator si comunitate, dar lipsa de interes si lipsa de activitate se vede din pacate si nu pot decat sa imi declar dezamagirea fata de acest proiect pe care l-am propus. Persoanele care au raspuns pana in acest moment la chestionar, si au completat numele in acesta vor fi contactati si li se va arata bazele temei pe care au ales-o.

alexandru
    alexandru
    Administrator

Readuc in discutie acest topic.
    Care credeti ca este cel mai potrivit topic pentru a fi abordat cu prioritate?
    Doresc raspuns de la cat mai multe persoane care doresc sa se implice in cresterea comunitatii OR. Va asigur ca echipa este foarte deschisa si pregateste niste surprize cu un puternic impact asupra comunitatii.

Astept raspunsurile voastre, si in functie de acestea, v-om crea o sesiune video in care sa aratam tainele temei alese.

• This reply was modified 4 months ago by alexandru alexandru.

Misu98
    Membru

Dupa cum am ales cand am completat chestionarul , raman pe crearea de activitati.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Eu ma axez tot pe creare de activitati

rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Si eu tot pe crearea de activitati!!!

Drumuri Bune!!!!

bogdaniada
    bogdaniada
    Membru

Subscriu celor de mai sus : crearea de activități!

alexandru
    alexandru
    Administrator

Salutare baieti.

Noi am analizat propunerile voastre si venim cu urmatorul anunt.

Joi, 29.08.2019 la ora 20:00 organizam o sesiune de introducere in tainele crearii de activitati.

Am dori sa stim cate persoane doresc sa se inscrie la aceasta sesiune. Dupa ce te inscri, ti se vor comunica prin mesageria privata toate detaliile despre programul necesar pentru comunicare si modul de desfasurare al acestei sesiuni.

Zi buna tuturor!

• This reply was modified 2 months, 4 weeks ago by alexandru alexandru.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 24 total)

You must be logged in to reply to this topic.