Acasă Forums MSTS/ORTS. Troubleshooting Discuţii generale ORTS Work Session cu comunitate

Doriti sa participati la acest eveniment?

You must be logged in to participate.
  • #1 Doresc sa particip in mediul online
  • #2 Doresc sa particip fata in fata
  • #3 Nu doresc sa particip

This topic contains 47 replies, has 12 voices, and was last updated by RazvanBug RazvanBug 1 month, 2 weeks ago.

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 48 total)
  • Author
    rares_balc84
    rares_balc84
    Membru

Ma inscriu in sesiune pentru Repainting si creare de activitati (mesaje, calculare de timpi si sincronizare trafic)(Y)

alexandru
    alexandru
    Administrator

Pana acum avem 3 doritori. Daca nu se strang minim 5 doritori, aceasta sesiune nu se poate tine.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Pe mine m-ati bagat? Doresc si eu tot pentru crearea de activitati

Mă înscriu si eu. Pt crearea de activități, sincronizarea timpilor .

alexandru
    alexandru
    Administrator

Astazi a avut loc prima lectie despre reskinare pentru Andrei004ASEA. Astept confirmarea de la rares, sa tin si cu el prima lectie, apoi poate reusim impreuna sa ne aliniem pentru a tine a doua lectie toti 3.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Oh wow! Urmatoarea lectie de creare de activitati cand va avea loc ca sa stiu daca voi avea posibilitatea de a participa.

alexandru
    alexandru
    Administrator

Cand se va indeplinii cerinta de 5persoane. Momentan sunt doar 4

• This reply was modified 3 months, 3 weeks ago by alexandru alexandru.

RazvanBug
    RazvanBug
    Membru

Ok, multumesc de raspuns!

Buna seara tuturor ! Ii multumesc din suflet lui Alex pentru timpul acordat in care m-a invatat sa reskinez si pentru aceasta comunitate. In trecut am mai fost invatat de cineva sa reskinez dar pentru Trainz 12/TANE (timp in care am scos 3 locomotive EA ). Diferenta nu este foarte mare dar din ce vad la reskinarea pentru OR mai simplu. As dori sa va incurajez pe toti cei care faceti parte din aceasta comunitate sa lucrati si pe acesta ramura a jocului, nu numai pe crearea de activitati si cei care nu aveti cunostinte despre reskinare vi-l recomand cu caldura pe Crianga Alexandru avand in vedere ca are o experienta vasta in domeniu si in functie de timpul pe care il are si el eu zic ca merita sa colaborati cu el. Pentru inceput trebuie sa aveti 3 programe. Photoshop CS3 si inca 2 programe pentru vizualizarea modelului locomotivei. Este foarte usor sa faci reskin dar totul e sa aveti rabdare si sa fiti atenti la detalii. Inca o data ii multumesc din suflet lui Alex pentru ca m-a atras in aceasta comunitate si va sfatuiesc pe toti membrii sa incercati si aceasta varianta. O seara linistita tuturor.

Edy
    Edy
    Membru

Am poze de reskin! Cine vrea sa faca o noua loco pt OR?

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 48 total)

You must be logged in to reply to this topic.